Do 30.06. na Tuđmancu - najveći open-air vinski festival u Hrvatskoj

Do 30.06. na Tuđmancu - najveći open-air vinski festival u Hrvatskoj

Do 30.06. na Tuđmancu - najveći open-air vinski festival u Hrvatskoj

Vrhunske butelje vina, gastro ponuda, više od 350 vina na čašu i butelju, kreativne radionice, dječja zona i veliki ekran za praćenje utakmica Svjetskog prvenstva.

Posjetitelje očekuju jakobove kapice, ribeye steak i poljički soparnik by Tin Miletić, bao bunsi by Jellyfish, top burgeri by Mrav, tapioke by Kata, sirne plate by President te brojni drugi street food i gourmet koncepti.

Festival donosi radionice koje su posljednjih sezona postale jedan od najtraženijih sadržaja festivala - od wine & paint radionica do yoga i pilates wine radionica. Ulaznice za radionice dostupne su putem: https://biz-vinart.hr/hr/ulaznice

Ljubitelji sporta utakmice Svjetskog prvenstva moći će pratiti na velikom festivalskom ekranu pod otvorenim nebom.

Na ulazu u Vinski grad potrebno je unajmiti staklenu vinsku čašu uz povratnu naknadu od 5 eura, dok se konzumacija na festivalskim kućicama plaća isključivo karticama kako bi cijeli proces kupnje i uživanja u vinima bio što brži i jednostavniji.

Festival je otvoren svakoga dana od 17:30 sati. Od nedjelje do četvrtka Vinski grad traje do ponoći, dok petkom i subotom fes

PPtivalska atmosfera pod otvorenim nebom traje sve do 1 sat iza ponoći.

Tijekom festivala očekuje se više od 40.000 posjetitelja, čime Vinski grad potvrđuje status najvećeg i najpopularnijeg vinskog festivala na otvorenom u Hrvatskoj.

Sve novosti, raspored radionica i festivalske informacije mogu se pratiti putem Instagram profila: https://www.instagram.com/vinskigrad_vinart/

Ulaz slobodan.

Hia.com.hr koristi kolačiće (tzv. cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.